


897 ₴
Змішувач для кухні Kroner KRM Odra-C032 CV021151 з поворотним виливом виготовлений із силуміну та має хромовану глянсову поверхню. Плавні форми виливу та елегантний важіль чудово гармонують один з одним. Змішувач встановлюється на 1 отвір і підключається за допомогою гнучких шлангів, що входять до комплекту постачання. Такі змішувачі чудово виглядають як з мийками з нержавіючої сталі, так і з композитними мийками різних кольорів.
Колекція змішувачів для ванної кімнати Odra від німецького виробника Kroner містить широку лінійку змішувачів для ванної кімнати та для кухні. Всі змішувачі серії виконані із силуміну, який відмінно протистоїть корозії, та мають картридж 40 мм. Оригінальні важелі мають по центру виїмку, що надає змішувачам цієї колекції особливої елегантності та витонченості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kroner |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение смесителя | Для кухонной мойки |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Силумин |
| Цвет | Хром |
| Поворотный излив | Да |
| Монтаж | Врезной |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Тип подводки | Гибкая |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Гибкий излив | Нет |
| Выдвижной излив | Нет |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
| Шланг для подключения к водопроводу | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина излива | 235 мм |
| Высота излива | 200 мм |
| Высота | 220 мм |