

4 209 ₴
Колекція змішувачів CREA має витончені форми, завдяки чому буде гармонійно поєднуватися з іншим обладнанням ванної кімнати. Змішувач для умивальника оснащений аератором Cersanit Water Save, який забезпечує потужний потік води одночасно з економним розходом до 6 л/хв, та керамічним картриджем, який дозволяє плавно регулювати подачу протягом усього терміну експлуатації. Змішувач має гнучкі з'єднувальні шланги довжиною 45 см з сертифікатом якості WRAS - всередині шлангів є спеціальне покриття, яке запобігає зміні смаку та запаху води. На корпус поширюється гарантія 12 років та 5 років надається на картридж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Висота виливу | 93 мм |
| Висота | 144 мм |