



3 009 ₴
Змішувач для умивальника MILLE поставляється з керамічною головкою, що забезпечує точне регулювання потоку води. Хромування з технологією Cersanit Super Shine забезпечує стійкість до подряпин. Крім того, ця модель оснащена аератором Cersanit Water Save, що забезпечує економію води за рахунок зменшення потоку води до 6 л/хв. Він також оснащений автоматичною металевою дренажною вилкою. Гарантія 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Висота виливу | 78 мм |
| Висота | 134 мм |