


2 949 ₴
Змішувач для умивальника VERO має геометричну конструкцію з чітко вирізаними краями. Її хромована поверхня гарно виблискує на світлі та захищає від пошкоджень при очищенні. Цей змішувач поставляється з аератором Cersanit Water Save, що зменшує витрату води, надійною керамічною головкою та металевою зливною пробкою. Гарантія на цей товар 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 98 мм |
| Висота виливу | 78 мм |
| Висота | 138 мм |