



3 550 ₴
Змішувач для раковини Grohe EuroEco 24269001 стандартного розміру виготовлений з високоякісного сплаву та має довговічне хромоване покриття, яке стійке до подряпин та сколів, а також захищає виріб від корозії. Змішувач оснащений надійним керамічним картриджем з функцією холодного старту із центрального положення важеля та з поворотом у 90 градусів у бік гарячої. Металевий важіль має невелику западину на краю для комфортнішого управління. У комплекті із змішувачем йде натискний донний клапан push-open для закривання та відкривання зливу води з раковини простим натисканням пальця.
Розробляючи оновлену колекцію змішувачів для ванної кімнати EuroEco 2023, технологи GROHE використовували досвід минулих досягнень і вибрали найпрогресивніші з них, доопрацювали дизайн та представили одну з найкращих лінійок. Основними моментами можна назвати:
У колекції представлені змішувачі для раковини в різних розмірах і формах, змішувачі для ванни і душу, а також змішувачі прихованого монтажу з вбудованими частинами. Таким чином ви легко укомплектуєте ванну кімнату якісними німецькими змішувачами за приємною ціною разом з Grohe EuroEco 2023.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Висота виливу | 102 мм |
| Висота | 179 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |