



3 510 ₴
Змішувач для раковини Grohe EuroEco 23262001 виготовлений з високоякісного сплаву та має довговічне хромоване покриття, яке стійке до подряпин та сколів, а також захищає виріб від корозії. Змішувач оснащений надійним керамічним картриджем, який забезпечить і збереже на довгі роки плавність ходу важеля і точне налаштування температури і напору води. Металевий важіль має невелику западину на краю для комфортнішого управління. У комплекті зі змішувачем йде важільний донний клапан, який дозволяє відкривати та закривати злив із раковини без контакту з водою.
Розробляючи оновлену колекцію змішувачів для ванної кімнати EuroEco 2023, технологи GROHE використовували досвід минулих досягнень і вибрали найпрогресивніші з них, доопрацювали дизайн та представили одну з найкращих лінійок. Основними моментами можна назвати:
У колекції представлені змішувачі для раковини в різних розмірах і формах, змішувачі для ванни і душу, а також змішувачі прихованого монтажу з вбудованими частинами. Таким чином ви легко укомплектуєте ванну кімнату якісними німецькими змішувачами за приємною ціною разом з Grohe EuroEco 2023.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 103 мм |
| Висота виливу | 82 мм |
| Висота | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |