

3 071 ₴
• Вид змішувача: одноважільний
• Монтаж на один отвір
• Фіксований вилив
• Механізм змішування: картридж
• Діаметр картриджа: Ø35 мм
• Аератор
• Тип підведення: гнучка
• Довжина гнучкого підведення: 450 мм
• Гнучка підводка в комплекті: так
• Тип кріплення: шпилька
• Матеріал: латунь
• Колір: Graphite
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Графіт |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |