



6 210 ₴
Змішувач має гладкий корпус без донного клапана. За плавність ходу важеля та точність налаштування температури та напору води відповідає керамічний картридж GROHE SilkMove. Завдяки GROHE Water Saving ви отримуєте повноцінний потужний потік води і при цьому значно економите водні ресурси. Швидка установка та якісне покриття роблять цей змішувач оптимальним вибором як для поновлення інтер'єру, так і для нового ремонту.
Оновлена серія змішувачів для ванної кімнати Eurosmart німецького виробника Grohe - це одна з найбільш насичених серій бренду, яка стала однією з найпопулярніших не тільки в Європі, а й у всьому світі. Використання якісних матеріалів та обладнання у поєднанні із застосуванням своїх власних технологій дозволили створити чудові дизайнерські вироби з тривалим терміном служби та максимальною функціональністю. Серія представляє велику різноманітність змішувачів для раковини, ванни, душу зовнішнього і прихованого монтажу, а в 2024 році для споживачів відкрилася можливість придбати ці моделі в сучасному чорному матовому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Висота виливу | 121 мм |
| Висота | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |