

999 ₴
Кнопка змиву PRESTO — це пропозиція для всіх, хто шукає класичні рішення для ванної кімнати. Працює з подвійними системами змивання для економії води. Опуклі кнопки виступають трохи вище пластини. Вони ідеально відповідають округлим краям керамічних елементів. Модель виконана з пластика в матовій хромованій оболонці. Сумісна з системами Aqua 02, Aqua 22, System 01, System 21.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cersanit |
| Страна производитель | Польша |
| Вид инсталляции | Для подвесного унитаза |
| Метод крепления | В монтажные элементы |
| Механизм пуска слива воды | Механический |
| Расположение кнопки смыва | Горизонтальное |
| Режим слива воды | Две кнопки (режим эконом) |
| Тип инсталляции | Кнопка смыва |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Комплектация | |
| Кнопка смыва | Да |
| Крепежный комплект | Да |