-24%

4 175 ₴
3 191 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Мідний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 300 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |