-31%


2 629 ₴
1 820 ₴
Дизайнерський змішувач-водоспад з нержавіючої сталі не тільки вражає своїм сучасним виглядом, а й забезпечує зручне та безпечне користування завдяки триколірному LED-підсвічуванню, яке змінюється відповідно до температури води:
Жодних батарейок та підключень до електромережі! Вбудований електромеханічний пристрій генерує електроенергію від потоку води, забезпечуючи абсолютну безпеку у використанні.Напруга становить 15-23 В, а струм – 5-9 мА, що гарантує безпечне користування.
Головні переваги:
Безпека – не потрібно торкатися води, щоб оцінити її температуру
Довговічність – керамічний сердечник клапана забезпечує плавне та надійне відкривання/закривання
Стильний компактний дизайн – висота 125 мм, довжина виливу 115 мм, ідеально підходить для малих та середніх раковин
Легкий монтаж – стандарт підключення G 1/2, у комплекті 2 гнучкі підводки підведення та всі необхідні аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота виливу | 70 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |