


8 664 ₴
Змішувач Gala має м'які геометричні форми, які ідеально впишуться в сучасну ванну кімнату. Чітко вивірені пропорції роблять продукт максимально комфортним у використанні на раковинах будь-якого розміру.
Ідеальне управління: Керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне управління ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
Унікальна розробка Damixa, аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрати практично вдвічі.
Інноваційне покриття High Gloss надійно захищає хромову поверхню змішувача від дрібних пошкоджень та зберігає ювелірний блиск на довгі роки. Такий змішувач прослужить вам щонайменше 10 років.
• Air In: Ні
• Rub&Clean: Ні
• Бренд: Damixa
• Колір: Хром
• Гарантія: 10 років
• Картридж: Керамічний
• Матеріал: Латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Висота виливу | 258 мм |
| Висота | 303 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |