-60%






7 689 ₴
3 076 ₴
Перша у світі колекція натискних змішувачів для ванної кімнати була створена в рамках колекції X-Joy всесвітньо відомим дизайн-бюро GP designpartners, Австрія
Інтуїтивна зрозуміла система керування TouchReel для включення/вимкнення змішувача одним натисканням.
Максимально просте керування температурою води для тих, хто не хоче нічого налаштовувати. Ідеальна геометрія, розроблена за стандартом SA (Smart Angle) – математичне вивірене співвідношення висоти змішувача, довжини виливу та нахилу корпусу для зручного використання на умивальнику будь-якого розміру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 99 мм |
| Висота виливу | 84 мм |
| Висота | 141 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |