-50%

8 924 ₴
4 462 ₴
Лаконічний дизайн колекції Merkur знаходить відображення у простих геометричних формах та плавних лініях. Незважаючи на мінімалістичний дизайн, змішувач вражає своєю ергономічністю і різноманітністю функцій.
Унікальна розробка Damixa - аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрату практично в два рази. Струмінь води насичується киснем, що забезпечує хороший напір навіть при низькому тиску в системі.
Чітко вивірені пропорції продуктів роблять їх максимально комфортними у використанні на раковинах будь-якого розміру - універсальність, яку ви шукаєте.
• Air In: hi
• Rub&Clean: hi
• Бренд: Damixa
• Колір: чорний
• Гарантія: 10 років
• Матеріал: Латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 169 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Висота | 317 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |