



4 830 ₴
• Тип: змішувач для умивальника з гігієнічним душем
• Монтаж на один отвір
• Розмір душового диска: 32 мм
• Керамічний картридж Light Flow гарантує довговічність та міцність
• Діаметр картриджа, мм: Ø35
• Матеріал виробу: сталь, латунь, пластик
• Колір: хром
• Поверхня: глянсова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 155 мм |
| Висота виливу | 60 мм |
| Висота | 130 мм |