








7 194 ₴
Цей комплект — це готове рішення для вашої кухні, що поєднує функціональність, довговічність та сучасний дизайн. Він включає всі необхідні елементи для організації робочої зони біля мийки.
Гранітна мийка VALESO 5050 GALAX
Кухонний змішувач VALESO Q411MB
Сифон одинарний для граніту NOVA 1041
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Матова |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 550 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Так |
| Кошик для посуду | Ні |
| Сіфон | Так |