

5 204 ₴
• ComfortZone 110
• виступ: 116 мм
• висота виливу: 100 мм
• варіант ручки: важільна рукоятка
• тип струменя: звичайний струмінь
• макс. швидкість потоку води при 3 бар (л/хв.): 5 л/хв
• картридж: картридж змішувача M35
• регульоване обмеження температури
• підходить для проточних водонагрівачів
• клас шуму: I
• клас витрати води O
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |