

5 789 ₴
Корпус змішувача виготовлений з латуні, що є беззаперечною перевагою перед моделями з інших матеріалів:
- висока міцність: витримує високі напори води та гідроудари
- латунь стійка до окислення та корозії
- стійкість до перепадів температури
- довговічність в умовах жорсткої води
- можливість ремонту.
Високий змішувач VIRGO призначений для установки з умивальником на стільницю та оснащений:
- рухомим силіконовим аератором Cersanit Water Save, завдяки якому споживання води за хвилину скорочується до 6 л, водночас ми отримуємо потужний потік води без необхідності включати кран на максимум
- керамічним картриджем діаметром 2,5 см, який дозволяє плавно регулювати температуру та силу напору води в крані протягом всього терміну експлуатації
- системою EasyFIX, яка дає можливість тепер власноруч здійснювати монтаж та без використання інструментів
- гнучкими з’єднувальними шланги Eco EPDM довжиною 60 см, які пройшли сертифікацію WRAS та є показником безпечності та високої якості. Завдяки спеціальному покриттю всередині шлангу вода не змінює смак та не набуває неприємного запаху.
На корпус змішувача надається гарантія 12 років та 5 років на картридж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5.2 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 176 мм |
| Висота виливу | 246 мм |
| Висота | 297 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |