

11 592 ₴
Клавіша Sigma50 (RAL 9005) виготовлена з довговічних, світлостійких і зручних в очищенні матеріалів.У неї чіткі лінії, багатообіцяюча стриманість і елегантна поверхня.
Використовують:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Скло |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Geberit |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 13 мм |
| Комплектація | |
| Кнопка змиву | Так |