

25 306 ₴
Технологія Air Power від Hansgrohe дозволяє змішувати воду з повітрям, завдяки чому струмлива по тілу вода дарує відчуття блаженства. Адже вода, збагачена повітрям, робить краплі об'ємніше і м'якше. Таким чином, стає можливим більш ефективне використання води.p>
Змішувачі та душі Hansgrohe, забезпечені технологією EcoSmart, витрачають на 60% менше води, ніж звичайні продукти - без втрати комфорту. Завдяки цьому вдається знизити витрати на воду і енергію і економити цінні ресурси.
Вивірені розміри, відточена техніка, інтуїтивне управління, високі стандарти безпеки і додаткова перевага з точки зору комфорту: душі, змішувачі та термостати Hansgrohe, що мають ці ознаки, розширюють простір ComfortZone.
Наше винахід QuickClean миттєво видаляє забруднення і вапняний наліт на змішувачах і душах. Це відбувається завдяки гнучким силіконовим вставкам. Остерігайтеся підробок: гарантією справжньої якості Hansgrohe є тільки цей логотип.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 155 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Висота | 258 мм |