

16 384 ₴
Технологія Air Power від Hansgrohe дозволяє змішувати воду з повітрям, завдяки чому струменева вода дарує відчуття блаженства. Адже вода, збагачена повітрям, робить краплі об 'ємнішими і м' якшими. Таким чином, стає можливим більш ефективне використання води.
Вивірені розміри, відточена техніка, інтуїтивне управління, високі стандарти безпеки і додаткова перевага з точки зору комфорту: душі, змішувачі і термостати Hansgrohe, що мають ці ознаки, розширюють простір ComfortZone.
Наш винахід QuickClean миттєво видаляє забруднення і вапняний наліт на змішувачах і душах. Це відбувається завдяки гнучким силіконовим вставкам. Остерігайтеся підробок: гарантією справжньої якості Hansgrohe є тільки цей логотип.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 7.2 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 172 мм |