



11 826 ₴
GROHE SilkMove® - сантехніка для тих, хто цінує досконалість в кожній деталі.
Відмінною рисою даної моделі є м'якість і плавність роботи важеля змішувача.
Фірма GROHE практикує сучасний підхід до виготовлення сантехнічного обладнання. Компанія володіє власною виробничою базою картриджів високої якості. У конструкцію картриджа входять диски, виготовлені зі спеціального керамічного сплаву.
Цей сплав надміцний, має підвищену твердість і стійкий до окислення, тому він знаходить застосування навіть в аерокосмічній та машинобудівній галузі. Поверхня дисків оброблена спеціальним розчином Teflon®, який забезпечує завжди м'яку роботу важеля змішувача.
Відповідність всім виробничим стандартам і ретельний контроль якості дозволяють виготовляти сантехніку з терміном служби не менше 20 років.
GROHE StarLigtht® - блиск, який збережеться на довгі роки.
Завдяки спеціальному запатентованому покриттю Grohe, сантехніка зберігає діамантовий блиск протягом тривалого терміну експлуатації, створюючи ефект нової речі.
Навіть по закінченні декількох десятків років змішувачі GROHE гарантовано будуть виглядати, як в день покупки.
Інноваційне покриття технології GROHE StarLigtht® володіє не тільки підвищеною твердістю, але і зносостійкість, тим самим захищаючи змішувач від подряпин і іншого роду пошкоджень.
При створенні покриття застосовується технологія хімічного осаджування з газової фази. У порівнянні з хромуванням, дане покриття в 5 разів твердіше і в 100 разів стійкіше до подряпин.
Grohe QuickFix- швидкий і легкий монтаж
Спеціальна технологія GROHE QuickFix дозволяє виконати монтаж сантехнічного обладнання в два рази швидше без будь-яких складнощів.
У порівнянні з установкою стандартної сантехніки, моделі GROHE кріпляться з використанням мінімальної кількості деталей. Для спрощення і прискорення монтажу застосовується вбудований центрувальні механізм і легко закручується гайка.
GROHE EcoJoy ™ - ефективна економія води
Вода - це цінний ресурс. Моделі, створені із застосуванням технології GROHE EcoJoy ™, підвищують раціональність і економічність її витрачання. Це інноваційна технологія, за допомогою якої можна досягти 50% економії води. При цьому всі основні характеристики змішувачів залишаються на колишньому високому рівні.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 99 мм |
| Висота виливу | 93 мм |
| Висота | 157 мм |