




69 858 ₴
Вбудована ванна з штучного каменю, вироблена з натуральної мармурової крихти. Виріб не схильний до подряпин, піддається відновленню, нейтральний до хімічних складів, витримує значні навантаження.
Ванна Tasmania комфортна та зручна в експлуатації, також вона добре поглинає шум води.
Відмітна особливість ванни з литого мармуру - збереження тепла. Вода в ній залишається теплою набагато довше, ніж в ваннах з інших матеріалів. Інші переваги - безпека, гігієнічність, довговічність, міцність, стійкість до механічних впливів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 573 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |