



6 709 ₴
Дзеркало Qtap Mideya з антизапотіванням (DC-F910) 1000х800 QT2078F910W укомплектовано світлодіодною стрічкою з рівним, насиченим, яскравим свіченням білого кольору, яка не шкодить зору, і двома сенсорними кнопками для підсвічування і функції антизапотівання на передній частині дзеркала. LED-підсвітка по краях у вигляді прямокутників ідеальна для гоління або косметичних процедур. До переваг також можна віднести такі важливі чинники, як низьке енергоспоживання і легкий монтаж
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Скло / Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Висота виробу, мм | 800 |
| Глибина вироби, мм | 35 |
| Живлення | Від мережі змінного струму 110/240 В |
| кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало. |
| Країна | Чехія |
| Наявність полки | Немає |
| Наявність світильника | З підсвічуванням |
| Серія | Mideya |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Спосіб монтажу світильника | Вбудований |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип виробу | Дзеркало |
| Тип кріплення | Шурупи ( купуються окремо) |
| Тип лампи | LED |
| функція антізапотеванія | Є |
| Ширина вироби, мм | 1000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 1000 мм |