

4 380 ₴
Кухонний змішувач Grohe START CURVE 31717000 виконаний із високоякісної латуні та покритий хромовим покриттям StarLight. Це покриття не тільки захищає виріб від зовнішніх впливів, але також надає змішувачу елегантного вигляду. Спеціальна технологія нанесення надовго збереже змішувач у первозданному стані. Дизайн змішувача досить лаконічний: прості форми та ясні лінії роблять його стильним та актуальним. Родзинка виробу – технологія GROHE Zero, при якій водотоки ізольовані та не контактують з корпусом, не забруднюючи воду металами.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 222 мм |
| Висота виливу | 132 мм |
| Висота | 192 мм |