

2 880 ₴
Колекція START CURVE - це поєднання плавних ліній та прямокутних форм, де строгий виразний корпус перетікає у витончений важіль та ніжку змішувача. Унікальна форма змішувача Grope START CURVE 23805000 робить його привабливим елементом ванної кімнати. Виконаний із якісного металу у покритті хром. Має плавний важіль та фірмовий картридж GROHE для максимального комфорту у використанні. Корпус виробу оброблений фірмовим покриттям GROHE StarLight, яке захищає від пошкоджень, корозії та нальоту. Важливою перевагою є наявність технології EcoJoy, яка заощаджує споживання води, і при цьому не зменшується якість потоку. Завдяки універсальному дизайну чудово виглядатиме у сучасних інтер'єрах.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 89 мм |
| Висота виливу | 81 мм |
| Висота | 149 мм |