



5 314 ₴
Змішувач для раковини з гігієнічним душем AM.PM Sunny F85C03000 – універсальне рішення для компактних ванних кімнат. Регулювання температури води виконується за допомогою змішувача, а подача води на бідетту спеціальною кнопкою на корпусі.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 95 мм |
| Висота виливу | 77 мм |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |