


1 668 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Origin Balance 790210000 виконаний у строгому сучасному дизайні і чудово виглядатиме з невеликими раковинами. Змішувач оснащений керамічним картриджем з точним налаштуванням температури та напору води. Такі корисні функції доповнюють функціональність змішувача. Якісне хромоване покриття забезпечує тривале збереження гладкої блискучої поверхні.
Колекція Origin Balance - це сенсація бренду, створена спеціально для цінителів мінімалізму та функціональності! Бездоганний зовнішній вигляд та чудові матеріали поєднуються з приємною, демократичною ціною. Змішувачі цієї лінії самі по собі є окрасою ванної кімнати, збільшуючи її вільний простір та забезпечуючи зручність користування всім членам сім'ї.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 72 мм |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |