





2 086 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Origin Bit 770220000 оснащений керамічним картриджем, який відповідає за тривале збереження плавності ходу важеля та точність налаштування температури та тиску води. Особливістю змішувача є його оригінальний дизайн і поворотний вилив. Такий змішувач підійде шанувальникам елегантності і сучасності, так як форма змішувача відразу ж зачаровує своєю злагодженістю і гармонійністю.
Мінімалістичний дизайн колекції Origin Bit знаходить відображення у простих геометричних формах та плавних лініях. Найповніша колекція вражає своєю ергономічністю та різноманітністю функцій.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 156 мм |
| Висота | 137 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |