

1 146 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Origin Line 760220000 з поверхнею з нержавіючої сталі призначений для встановлення з раковинами-чашами. Змішувач оснащений керамічним картриджем з точним налаштуванням температури та напору води. Такі корисні функції доповнюють функціональність змішувача. Якісне покриття забезпечує тривале збереження чудового виду змішувача.
Колекція Origin Line оригінальна та приголомшлива! Сталева поверхня змішувачів та душів виглядає престижно та вишукано в сучасних інтер'єрах. Чіткі вивірені форми, прямі лінії та ергономічні деталі зроблять серію центральним об'єктом ванної кімнати.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Висота виливу | 208 мм |
| Висота | 297 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |