




4 459 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Palace Evo 428240000 має оригінальний дизайн за рахунок незвичайної форми виливу. Вода подається наче з джерела, плавно стікаючи по лійці носика. Такі змішувачі є актуальними для сучасних ванних кімнат виконаних у стилі Natural. Поверхня змішувача покрита зносостійким хромованим покриттям, яке зберігає ідеальний вигляд довгий час.
Змішувачі колекції Palace Evo є справжнім предметом декору для ванної кімнати. Вони не тільки відповідають обраному стилю, але й задовольнять будь-якого вимогливого користувача своєю функціональністю.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Висота виливу | 85 мм |
| Висота | 179 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |