




2 331 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Apollo 220220000 має прямий гладкий корпус з елегантними закругленими кутами. Керамічний картридж 25 мм з точним налаштуванням температури та напору води поєднується зі спеціальним аератором, який допомагає економити воду. Такі корисні функції доповнюють функціональність змішувача. Якісне хромоване покриття забезпечує тривале збереження гладкої блискучої поверхні.
У колекції Apollo ультрасучасний мінімалістичний дизайн зустрічається з функціональністю та неперевершеною якістю Damixa. Відповідно до скандинавських традицій, продукти Apollo підкорюють з першого погляду як своєю зовнішньою виразністю, так і своїми конструктивними рішеннями.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 108 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Висота | 166 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |