



2 424 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Origin Evo 2 780210000 приклад витонченого але ергономічного дизайну. Змішувач має сучасні солідні форми, обтічні поверхні та оптимальний розмір для стандартної раковини. Такі змішувачі здатні служити багато років і не втрачати актуальності стилю. Гарантія 10 років це впевненість компанії як свої вироби та багаторічний досвід технічної команди.
Завершіть композицію ванної кімнати змішувачем з колекції Origin Evo. Солідні форми змішувачів Origin Evo підкреслені ювелірним блиском хрому. Такий дзеркальний блиск досягається за рахунок покриття High Gloss – оригінальної розробки Damixa.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 104 мм |
| Висота виливу | 86 мм |
| Висота | 146 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |