

3 505 ₴
Змішувач для умивальника Damixa Sirius 860210000 вигідно відрізняється від інших стандартних одноважільних змішувачів своєю архітектурою та дизайном. Керамічний картридж з точним налаштуванням температури та напору води поєднується зі спеціальним аератором, який допомагає економити воду. Такі корисні функції доповнюють функціональність змішувача. Якісне хромоване покриття забезпечує тривале збереження гладкої блискучої поверхні.
Трендовий дизайн: унікальна форма змішувачів серії Damixa Sirius вирізняється серед одноманітних стандартних змішувачів.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Виробник | Damixa |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Висота виливу | 87 мм |
| Висота | 167 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |