-15%
4 755 ₴
4 042 ₴
Стильна класика у сучасному мінімалістичному стилі завжди актуальна у дизайні ванних кімнат. Плавні переходи, поєднання геометричних форм змішувача Imprese VACLAV f03506410AB привертає увагу та виділяє виріб. Високий змішувач має цільнолитий циліндричний корпус з витонченим тонким важелем і виливом. Виріб ідеально поєднується з окремо стоячими або врізними раковинами. Металева поверхня робить виріб міцним, надійним та простим у догляді. Завдяки фірмовому картриджу Imprese керування важелем більш м'яке та швидке. Також для встановлення у комплекті передбачені гнучкі шланги. Висока якість усіх деталей змішувача гарантує тривалий термін його використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Висота виливу | 179 мм |
| Висота | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |