

954 ₴
Сучасний та стильний змішувач для раковини RJ LOTUS RBZZ002-1 стане справжньою родзинкою вашої ванної кімнати. Виріб з плавними лініями та актуальним дизайном. Виконано з металу у затребуваному кольорі хром. Володіє керамічним картриджем та плавним важелем. Стане чудовим доповненням до вашої раковини.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 96 мм |
| Висота виливу | 54 мм |
| Висота | 123 мм |