-10%

1 305 ₴
1 174 ₴
Стильний змішувач RJ BUTTERFLY RBZ074-1 виконаний із якісного металу в кольорі хром. Для виготовлення використовується латунь (вміст міді не менше 56-57%), а картридж та кран-букса виготовлені з кераміки та витримують до 30 000 робочих циклів (відкрито/закрито). Дизайн відповідає сучасним тенденціям у сфері інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 135 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 156 мм |