

14 770 ₴
Змішувач для раковини Grohe Essence New золото 32628GL1 - вишукана класика в своєму простодушном прояві.
Колекція Grohe Essence New - проста, нехитра та гармонійна естетика. Колекція ідеально вписується у сучасні інтер'єри, дозволяє втілювати в життя самі оригінальні дизайнерські задуми, застосовувати всілякі інноваційні технології. Моделі даної лінійки відрізняються вишуканим мінімалістичним дизайном. Вироби виконані із використанням передових технологій, і, при цьому, завжди тішать око завдяки творчому підходу в оформленні.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Золото |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 127 мм |
| Висота виливу | 211 мм |
| Висота | 244 мм |