

4 004 ₴
AM.PM X-Joy S - найбільш провокаційна колекція сантехніки в економ-сегменті. Вона була створена для того, щоб ставити нові стандарти і радувати вас кожен день! Ультрамодний дизайн продуктів і безліч інноваційних рішень підкорять вас з першого дотику. Вперше на ринку - дизайнерська колекція сантехніки, яку може дозволить собі кожен. Тому що доступний - не означає звичайний, тому що якісний - не означає дорогий.
Переваги та особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 79 мм |
| Висота | 149 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |