

8 370 ₴
Виробник: Geberit
Колекція: Omega
Країна виробник: Швейцарія
Колір: хром глянсовий / хром матовий
Матеріал: пластик
Тип монтажу: горизонтальний
Ширина, см: 21.2
Глибина, см: 1
Висота, см: 14.2
Зусилля приводу: <20 Н
Колір кнопки: лакований матовий хром
Колір панелі: лакований матовий хром
Декоративні смужки: глянсовий хром
Призначення: для унітазу
Управління: механічне
Режим змиву води: подвійний змив
Особливості: з легкоочіщаемой поверхнею
Комплектація:
1) Монтажна pама
2) 2 тримачі кріплення рамки
3) 2 штовхача приводу змиву
4) Кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Geberit |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 142 мм |
| Ширина кнопки змиву | 212 мм |
| Глибина кнопки змиву | 10 мм |
| Комплектація | |
| Кнопка змиву | Так |