


1 081 ₴
з поворотним виливом виготовлений із силуміну та має хромовану глянсову поверхню. Завдяки своєму високому виливу ви з легкістю можете мити габаритний посуд, набирати воду у високі вази та каструлі з великим комфортом. Змішувач встановлюється на 1 отвір і підключається за допомогою гнучких шлангів, що входять до комплекту постачання.
Колекція змішувачів для ванної кімнати Main від німецького виробника Kroner має сучасний дизайн і виготовлена з якісних матеріалів. Серія виконана у хромованому кольорі, змішувачі оснащені керамічними картриджами. Силумін з якого виготовлені змішувачі є надійним матеріалом, який не схильний до корозії та деформації. У колекції представлені моделі для раковини, кухні, ванни та душу із душовими наборами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |