







1 748 ₴
розміром 60х60 см виготовлена з нержавіючої сталі завтовшки 0,6 мм. Мийка накладна на тумбу або стільницю, оснащена спеціальним бортом під стіну. Крило зі стоками для води розміщено праворуч від чаші. На борту мийки передбачено один отвір змішувача. Завдяки глибині 16 см і просторим розмірам чаші ви легко зможете мити в ній великий посуд або набирати воду у високі каструлі. Прекрасне рельєфне покриття не вбирає запахи, стійке до механічних пошкоджень і легко миється.
Серія кухонних мийок Dekor від німецького виробника Kroner представлена великою різноманітністю моделей із харчової нержавіючої сталі товщиною 0,6 або 0,8 мм. Всі мийки з колекції мають декоровану рифлену поверхню, яка надає їй солідного вигляду і має ряд переваг: протиковзання, менше помітні висохлі краплі води, легкий догляд. Глибина врізних моделей становить 180 мм, а накладних – 160 мм. Для зменшення шуму на дно кожного мийки приклеєна звукоізолююча пластина. У комплекті з усіма мийками йдуть сифон, слив/перелив та кошиковий вентиль. Така повноцінна комплектація дозволяє замінити застарілі моделі за прийнятну ціну без додаткових походів у будівельні магазини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Розташування крила | Праворуч |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Ширина мийки | 605 мм |
| Довжина мийки | 605 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Ні |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозатор мийного засобу | Ні |