







1 748 ₴
розміром 60х60 см виготовлена з нержавіючої сталі завтовшки 0,6 мм. Мийка накладна на тумбу або стільницю, оснащена спеціальним бортом під стіну. Крило зі стоками для води розміщено ліворуч від чаші. На борту мийки передбачено один отвір змішувача. Завдяки глибині 16 см і просторим розмірам чаші ви легко зможете мити в ній великий посуд або набирати воду у високі каструлі. Прекрасне рельєфне покриття не вбирає запахи, стійке до механічних пошкоджень і легко миється.
Серія кухонних мийок Dekor від німецького виробника Kroner представлена великою різноманітністю моделей із харчової нержавіючої сталі товщиною 0,6 або 0,8 мм. Всі мийки з колекції мають декоровану рифлену поверхню, яка надає їй солідного вигляду і має ряд переваг: протиковзання, менше помітні висохлі краплі води, легкий догляд. Глибина врізних моделей становить 180 мм, а накладних – 160 мм. Для зменшення шуму на дно кожного мийки приклеєна звукоізолююча пластина. У комплекті з усіма мийками йдуть сифон, слив/перелив та кошиковий вентиль. Така повноцінна комплектація дозволяє замінити застарілі моделі за прийнятну ціну без додаткових походів у будівельні магазини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Розташування крила | Зліва |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 605 мм |
| Ширина мийки | 605 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Сіфон | Так |