




1 150 ₴
розміром 50х50 см виготовлена з нержавіючої сталі завтовшки 0,6 мм. Мийка накладна і встановлюється на тумбу. На борту мийки передбачено один отвір змішувача. Завдяки глибині 16 см і просторим розмірам чаші ви легко зможете мити в ній великий посуд або набирати воду у високі каструлі. Поліроване покриття не вбирає запахи, стійке до механічних пошкоджень і легко миється.
Серія кухонних мийок Polierte від німецького виробника Kroner складається з моделей різних форм і конфігурацій. Мийки виготовлені з нержавіючої сталі харчової марки товщиною 0,6 мм та мають гладку поліровану поверхню. Такий тип покриття дуже зручний для домашніх умов, так як легко миється і не вбирає запахи та забруднення. Кожна модель поставляється з комплектом: сифон, слив-перелив та кошиковий вентиль. На зовнішній стороні мийки до дна чаші прикріплено звукоізоляцію, яка гасить шум від потоку води змішувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 155 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Ні |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Без крила |
| Дозатор мийного засобу | Ні |