






5 520 ₴
має прямокутну форму з розмірами 78х49 см і матову поверхню. Велика простора чаша скомбінована з крилом, на якому можна сушити посуд. Чаша розміщена праворуч і над нею передбачені отвори для змішувача та дозатора миючого засобу. Мийку можна встановлювати декількома способами: на стільницю, в один рівень зі стільницею і під стільницю. Дно мийки має заглиблення до зливу у вигляді граней, що забезпечує повне стікання та менше утворення плям від висохлої води. На зовнішньому боці мийка має спеціальне звукоізолююче покриття, яке мінімізує шуми від струменя води. Мийка укомплектована сифоном із кошиковим зливом та донним клапаном оригінальної форми.
Серія кухонних мийок Schwarze від німецького виробника Kroner представлена прямокутними та квадратними моделями різних розмірів та оснащення. Мийки виконані в чорному кольорі з гладкою матовою поверхнею. Завдяки повній комплектації сифоном, переливом та зливом з донним клапаном вироби легко встановлювати як новий ремонт, так і змінювати вже в існуючому. У моделях використовується комбінована сталь товщиною 1 та 3 мм, а зменшення звуків відбувається завдяки спеціальній звукоізоляції на зовнішній стороні мийки. Чорна сталь є новим модним трендом у кухонній сфері та користується великою популярністю у дизайнерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 490 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозатор мийного засобу | Ні |