





4 399 ₴
Найкраще в мінімалістичному дизайні поєднується з перевіреною технологією GROHE! Завдяки чітким лініям і конічному корпусу стильний одноважільний змішувач для раковини GROHE QuickFix Get 23454000 із виливом середньої висоти і зручним висувним зливом ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. Наповнений технологіями GROHE та німецькою якістю змішувач приємний у використанні. Контроль об’єму та температури води точний і простий завдяки керамічному картриджу GROHE SilkMove та наддовгому важелю.
GROHE EcoJoy скорочує використання води до 50%. Блискуче хромоване покриття GROHE StarLight стійке до подряпин і дуже легко чиститься. Одне швидке протирання, і воно виглядає абсолютно новим. А з GROHE QuickFix час встановлення скорочується до 40%. GROHE Get – легке оновлення ванної кімнати, яке поєднує гармонійний стиль із комфортною для всієї родини продуктивністю, якій можна довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 122 мм |
| Висота виливу | 98 мм |
| Висота | 159 мм |