


4 999 ₴
Одноважільний кухонний змішувач GROHE QuickFix Start 31138002 призначений для монтажу кухонних виробів. Керамічний картридж GROHE SilkMove ES пропонує енергозберігаючу функцію через "холодний старт", що означає подачу холодної води із центрального положення важеля. Покриття GROHE StarLight означає, що ви просто протираєте змішувач сухою тканиною, щоб видалити сліди, тому він збереже свій блискучий вигляд протягом багатьох років використання.
Діапазон повороту 150° і плавне обертання роблять цей змішувач ідеальним вибором, якщо на вашій кухні встановлена подвійна мийка або острівний блок. Високий вилив відмінно підходить для наповнення великих каструль і сковорідок. Внутрішні канали GROHE Zero розділені водними шляхами, таким чином ваша питна вода безпечна і не містить свинцю та нікелю, а система простої установки з гнучкими сполучними шлангами робить установку цього крана швидким та безпроблемним.
Переваги та особливості Grohe QuickFix Start 31138002:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 227 мм |
| Висота виливу | 146 мм |
| Висота | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |