-22%


1 978 ₴
1 541 ₴
| Колір | Сірий/Хром |
| Шланги | На різьбі |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Глянцева/Матова |
| Тип виливу | Поворотний/Рефлекторний |
| Вид монтажу | Врізний |
| Тип підводу | Гнучкий |
| Вага нетто, кг | 1,12 |
| Тип керування | Одноважільний |
| Тип кріплення | Гайка |
| Вага брутто, кг | 1,66 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Країна-Виробник | Польща |
| Висота виливу, мм | 170 |
| Висота виробу, мм | 375 |
| Ширина виробу, мм | 100 |
| Витрати води, л/хв | До 13 |
| Довжина виливу, мм | 220 |
| Довжина виробу, мм | 275 |
| Шланги підключення | Входять до комплекту |
| Діаметр підключення | 1/2'' |
| Механізм змішування | Картрідж |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Габарити пакування, мм | 60х365х220 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сірий |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Висота | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |