




7 399 ₴
Одноважільний змішувач GROHE QuickFix Start 30531001 для миття посуду вирішує будь-які завдання біля мийки. GROHE Start — це класичний дизайн кухні, оновлений завдяки тонкому сучасному профілю та підвищеному комфорту користувача. Розроблений для встановлення на один отвір, низький вилив змішувача має корисний висувний подвійний розпилювач, який забезпечує повну гнучкість у мийці, незалежно від того, чи ви готуєте овочі, чи миєте каструлі. Його можна перемикати між ламінарним розпиленням без бризок і потужним струменевим режимом одним натисканням кнопки, автоматично повертаючись до ламінарного розпилення після вимкнення. Вилив також плавно повертається на 90 для додаткової зручності навіть у компактних приміщеннях.
Змішувач оснащено картриджною технологією GROHE SilkMove, що гарантує точне керування та безперебійну роботу протягом усього терміну служби змішувача. GROHE Zero ізольовані внутрішні водні канали забезпечують безпечну питну воду без вмісту свинцю та нікелю. Регульований обмежувач витрат, що економить воду та гроші, забезпечує стабільне споживання, а вбудований обмежувач температури допомагає захистити вас від опіків. Сліпуче хромоване покриття GROHE StarLight є міцним і стійким до подряпин. GROHE QuickFix Plus робить установку цього кухонного змішувача легкою та швидкою, ідеально підходить для миттєвого оновлення кухні. Для цього крана рекомендований тиск мінімум 1,0 бар.
Переваги та особливості Grohe QuickFix Start 30531001:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Висувний вилив | Так |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 227 мм |
| Висота виливу | 139 мм |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |