



7 400 ₴
Умивальник «Діана» завдяки своїй зручній, практичній, класичній формі буде чудово виглядати в будь-якій ванній кімнаті незалежно від її величини площі і стилю дизайну. Встановлюється він на тумбу або вішається на кронштейни.
Основні переваги виробів з штучного каменю:
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | литий мармур |
| Встановлення умивальника | врізна, на тумбу, на стільницю |
| Форма умивальника | прямокутна |
| Вага, кг | 16,4 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Габаритні розміри, мм | |
| Довжина | 600 |
| Ширина | 500 |
| Висота борту | 40 |
| Глибина чаші | 115 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |